(232) 282 02 11    info@serteroto.com.tr

Serter Oto Servis

24.01.2002'den beri Serter Oto Servisi, konusunda uzman mekanikerler tarafından aracınıza, orijinal yedek parça kullanımı ile aracınız dört dörtlük test edilerek sizlere teslim edilmektedir.Aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ellere teslim edebilirsiniz. Araçlarınızla ilgili teknik bilgi sahibi mekanik personellerle kusursuz hizmet sunmayı kendisine her zaman bir görev olarak benimsemiş olan Serter Oto Servis her geçen gün kendini geliştirmektedir.Kusursuz hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön plana alarak modern ekipman ve cihazlar ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mekanik Bölümümüzde kaliteyi hız ile birleştirmenin ve bunu müşteri memnuniyetine dönüştürmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Değerli müşterilerimiz aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ellere ve deneyimli uzman personeli ile kaliteli hizmet anlayışı ile Serter Oto Servise teslim edebilirsiniz.

Serter Oto Servis; (Volkswagen, Opel, Toyota, Ford, Honda, Mazda, Hyundai, Nissan, BMW, Mercedes, Tofaş, Renault, Seat, Suzuki, Skoda) tüm araçlar için servis bakım hizmetleri vermektedir. Profesyonel personelimiz yukarıda adı geçen araçlardaki arızayı bilgisayar destekli olarak derhal tespit edip, onarıma başlar. %100 orjinal yedek parça garantisi altında en kısa zaman diliminde arızanızı giderip aracınızı ev, ofis vs. adresinize teslim edilecek hale getirir.


MİSYONUMUZ

Otomotiv sektöründe; MM/AL Grup sinerjisinden de faydalanarak, tedarikçilerimiz ve satış sonrası servislerimiz ile birlikte, müşterilerimizin ihtiyaçlarını dünya pazarlarında rekabet edebilecek ekonomik maliyetlerle ve beklenen kalite standartlarının üzerinde karşılamak.

VİZYONUMUZ

* Süreçlerimizin WCM disiplinlerine göre yapılandırarak, yetkinlikleri en üst düzeyde olan çalışanları ve tedarikçileri ile birlikte dünya sınıfında bir üretim üssü olmak.
* Magneti Marelli Mako'da üretilecek tüm ürünlerin ve gerektiğinde diğer AL fabrikalarının talep edeceği ürün tasarımlarını yapabilecek yetkinlikte AR-GE merkezi olmak.
* MAKO-MM-Checkstar Servislerini hayata geçirerek son tüketiciye en iyi satış sonrası hizmeti vermek.

Serter Oto Servis
Sompo Japan Sigorta
Neova Sigorta
Inci Ak