Ücretsiz Check-Up

Ücretsiz Check-Up

 

Bizden ürün veya hizmet alıp almamanız farketmez. Aracınıza ücretsiz araç check-up'ı hizmeti Serter Oto Servis güvencesiyle!

Serter Oto Servisten ücretsiz 15 Nokta Kontrolü ile aracınıza kusursuz bakım!

 

Araç Check-up' ı Nedir?

Serter Oto Servis firması olarak ücretsiz sunduğuğumuz araç check-up'ı hizmeti ile aracınızın en önemli noktalarının kontrolünü yaparak yola güvenle devam etmenizi sağlıyoruz. 

Ücretsiz araç check-up'ı; farlar, sinyaller, lambalar, lastikler, farlar, amortisörler, egzoz, fren sistemi, fren hidroliği, akü, tüm sıvılar, motor yağı, antifriz, cam suyu, klima, ön düzen ve sileceklerin ücretsiz kontrolünü kapsar.

 

Ücretsiz Araç Kontrolü Hangi Araçlara Yapılır?

Binek ve Hafif ticari araçlarınızın ücretsiz kontrolünü Serter Oto Servis teknisyenleri güvencesinde yaptırabilirsiniz.

Aracınız ile seyahate çıkmadan önce çok önemli 15 noktanın kontrolünü kapsayan ücretsiz araç check-up'ı sayesinde aracınızın ne kadar güvenli olduğu hakkında bilgilenmiş olacak ve aracınızın herhangi bir bakıma ihtiyacı olup olmadığını göreceksiniz. Bu sayede araç arızası ve kaza risklerini en aza indirerek hem kendinizi, hem sevdiklerinizi, hem de trafikteki diğer sürücüleri riske atmamış olacaksınız.


 

Ücretsiz Check-up Yaptırmak İçin Ürün veya Hizmet Almak Zorunlu mu?

Serter Oto Servisimizi ziyaret ettiğinizde bizden ürün veya hizmet alıp almamanız farketmeksizin bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Siz müşteri bekleme salonumuzda çayınızı yudumlarken, uzman personelimiz aracınızın 15 Nokta Kontrolü'nü gerçekleştirir ve aracınızın durumuyla ilgili sizi bilgilendirir. Hizmetin sonunda aracınızda bir arıza veya arızalar tespit edildiğinde sizden onay almadan onarım yapılmaz, sadece onayınız olması durumunda bu arıza giderilir ve ücretlendirilir.

 

Ücretsiz Araç Check-up' ı Yaptırmak İçin Çok Bekler miyim?

Serter Oto Servisimizde ücretsiz sunulan 15 Nokta Kontrolü, siz çayınızı içene kadar gerçekleştirilir.

Servisimizin yoğun olma ve diğer müşterilerimizin işlemlerinin tamamlanması, sizin de sıra bekleme ihtimalinizi ortadan kaldırmak için, servimize gelmeden önce 0 555 458 00 99 nolu hattımızdan randevu almanızı önemle tavsiye ederiz.  

Aracınız ile yola çıkmadan önce ve aracınızdan emin olmak için, sizi de servis noktamıza bekliyoruz. Serter Oto Servis güvencesi altında aracınızın “Ücretsiz 15 Nokta Kontrolü”nü uzman teknisyenlerimizle güvenilir ellerde gerçekleştirebilirsiniz. 

Hızlı iletişim
  • 0 555 458 00 99
  • 0 232 282 02 11
  • muhasebe@serteroto.com.tr
İletişim Formu
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara